KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7245359
nr 724 5359
Etsning
sign. Oskar Parviainen, motivets mått: 44x62
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 november 2011
kl 19:17:37
200 kr
300 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)